Jak dbać o kubki z nadrukiem

Kubki z nadrukiem stały się bardzo popularnymi gadżetami promocyjnymi w ostatnim czasie. Mają one wiele zalet – są praktyczne, niedrogie i pozwalają na wykorzystanie przestrzeni reklamowej. Jednakże, aby kubki z nadrukiem utrzymały swoją jakość i trwałość przez długi czas, należy o nie odpowiednio dbać. W tym artykule podpowiemy, jak to zrobić.

  1. Myj kubki ręcznie Kubki z nadrukiem należy myć ręcznie, a nie w zmywarce. Podczas mycia w zmywarce mogą się pojawić zarysowania, a nadruk może zacząć się ścierać. Dodatkowo, temperatury w zmywarce są znacznie wyższe niż w przypadku mycia ręcznego, co może wpłynąć negatywnie na jakość nadruku.

  2. Unikaj środków chemicznych Korzystaj tylko z delikatnych środków czyszczących. Unikaj środków chemicznych, takich jak wybielacze, silne płyny do mycia naczyń czy proszki do prania. Mogą one uszkodzić nadruk i wpłynąć negatywnie na trwałość kubka.

  3. Unikaj zarysowań Staraj się unikać zarysowań na kubku. Nie używaj metalowych gąbek ani szorstkich ścierek, ponieważ mogą one spowodować zarysowania na powierzchni kubka i nadruku. Lepiej użyć miękkiej gąbki lub ściereczki z mikrofibry.

  4. Nie trzymaj w zbyt wysokiej temperaturze Kubki z nadrukiem nie powinny być narażone na zbyt wysokie temperatury. Nie należy ich np. trzymać w piekarniku. Może to spowodować pękanie kubka lub uszkodzenie nadruku.

  5. Unikaj nagłych zmian temperatur Unikaj nagłych zmian temperatur. Nie należy np. wlać gorącej kawy do zimnego kubka lub zimnej wody do gorącego kubka. Może to również spowodować pękanie kubka lub uszkodzenie nadruku.

Podsumowanie Kubki z nadrukiem są świetnym gadżetem reklamowym, ale należy o nie odpowiednio dbać, aby zachowały swoją jakość i trwałość przez długi czas. Myj je ręcznie, korzystaj z delikatnych środków czyszczących, unikaj zarysowań i nagłych zmian temperatur. Dzięki temu kubki z nadrukiem będą wyglądać jak nowe przez długi czas, a Twoja firma będzie mogła cieszyć się skuteczną reklamą. Sprawdź naszą ofertę.

Dodaj komentarz