Dzień Mamy

Wyświetlanie 1–12 z 18 wyników

Prezenty na dzień mamy

“A ja wolę moją mamę” – śpiewała przed laty Majka Jeżowska i ta urokliwa nuta pobrzmiewa w nas szczególnie co roku jednego dnia – 26 maja. Dzień Matki za pasem i warto szczególnie w to Święto pokazać naszym mamom, jak bardzo doceniamy to co robią dla nas, podziękować za całe wychowanie i opiekę. Świetnym pomysłem mogą być niestandardowe prezenty na Dzień Mamy, prezenty wykonane na zamówienie, specjalnie dla nich.

Upominkiem, który z pewnością sprawi ogromną radość naszym rodzicielkom i trafi prosto do ich serca będą prezenty z nadrukiem na Dzień Mamy. Strzałem w dziesiątkę może być tutaj kubek z grawerowanym imieniem mamy albo uroczystą dedykacją. Słowa “kocham Cię mamo” zaklęte w serce pokażą moc uczuć, którymi ją darzymy. Świetnie sprawdzą się także spersonalizowane koszulki czy podręczne torebki. Nadrukowane metodą sitodruku zapewnią trwałość i wysoką jakość szczegółów. Możliwe jest nawet naniesienie na wybrany upominek portretu naszej ukochanej mamy zeskanowanego wprost ze zdjęcia. A co powiesz na specjalnie przygotowany album ze wspomnieniami i wspólnymi fotografiami? Każda mama, jak każda kobieta, kocha swoją biżuterię – być może trafionym pomysłem będzie szkatułka na naszyjniki, pierścionki i kolczyki z wygrawerowaną dedykacją…

Te wszystkie upominki świetnie sprawdzą się oczywiście przy innych okazjach – mogą stanowić doskonały urodzinowy prezent dla mamy.